
Сальник розподіла 1102/Sens Corteco 40*56*7
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 12011455B
+380 (93) 217-60-90
Олексій- +380 (68) 182-50-40Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Сальник розподіла 1102/Sens Corteco 40*56*7 Номер каталогу
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | 12011455B |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sens |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

